X

Subscribe to DATA MODUL´s RSS Feed

Immediately the latest message on your screen: With our RSS feed you will not miss any news. Simply copy the link and paste it into the RSS reader of your choice.

Kupiec operacyjny (m/k)

DATA MODUL jest jednym z wiodących na świecie dostawców profesjonalnych, przemysłowych wyświetlaczy, rozwiązań dotykowych, embedded, monitorów i paneli PC.

W celu wzmocnienia zespołu Global Sourcing, do naszego zakładu produkcyjnego w Lublinie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kupiec operacyjny (M/K) na pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie towarów i materiałów produkcyjnych u producentów, z którymi wspólpracujemy
  • Zapewnienie dostępności materiałów poprzez ocenę możliwości ich wykorzystania z wykorzystaniem parametrów optymalizacji
  • Współpraca z naszymi dostawcami, jak również sprzedażą i planowaniem produkcji
  • Monitorowanie łańcucha dostaw w wyznaczonych obszarach
  • Śledzenie zamówień z uwzględnieniem terminów dostaw
  • Terminowa kontrola i księgowanie faktur dostawców
  • Praca z podstawowymi danymi niezbędnymi do realizacji zakupów
  • Przetwarzanie systemowo-techniczne i handlowe dla dostaw powrotnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe handlowe lub technik handlowiec z dodatkowymi kwalifikacjami handlowym
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zakupów operacyjnych, pożądane doświadczenie w zakresie zamówień międzynarodowych
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa, znajomość proAlpha będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Office, szczególnie programu Excel
  • Precyzyjny i staranny sposób pracy oraz umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Wysoki poziom inicjatywy, niezawodność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Pracownikom oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie technologicznej
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne i indywidualne szkolenie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Łatwo dostępna lokalizacja z bezpłatnym parkingiem dla pracowników
  • Owoce dla pracowników
  • Ubezpieczenie na życie i od NNW
  • Pakiety medyczne

Jak aplikować:

  • Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji wraz z informacjami o oczekiwanym wynagrodzeniu i najwcześniejszą możliwą datą rozpoczęcia pracy na:
    career@data-modul.com
  • W przypadku pytań można skontaktować się z p. Agnieszką Jakubczyk-Latała pod numerem telefonu: +48 602 117 125
Created with Snap

Contact

DATA MODUL AG

Beate Junker
Head of Finance & Human Resources

Tel. 0049 89 56017 0

Contact