Pracownik kompletacji/ magazynier (m/f/d)

DATA MODUL jest dystrybutorem i producentem profesjonalnych przemysłowych rozwiązań w zakresie ekranów dotykowych, przenośnych, monitorowych i panelowych.

Firma, z siedzibą w Monachium w Niemczech, zatrudnia ponad 450 pracowników w 22 lokalizacjach na całym świecie i jest  liderem w przemyśle elektronicznym, koncentrującym się na technologii wyświetlania i rozwiązaniach wizualnych.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik kompletacji/ magazynier (m/f/d)

Na pełen etat

Zadania:

  • Bieżącą obsługę operacji magazynowych przy użyciu skanera
  • Kompletację oraz pakowanie surowca wg. ustalonych zasad
  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej
  • Obsługiwanie urządzeń pakujących, etykietowanie produktów gotowych i magazynowanie wg przyjętych zasad
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Utrzymanie czystości i porządku w magazynie
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Uprawnienia  UDT  (minimum I WJO)
  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych

Pracownikom oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijąjącej sie firmie międzynarodowej
  • Możliwości rozwoju
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Premię uzależnioną od wskaźników KPI
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie na życie i od NNW

Jak aplikować:

  • Czekamy na Twoją aplikację z podaniem oczekiwań finansowych oraz dostępności na adres:
    career@data-modul.com
  • Jeśli masz jakieś pytania prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Jakubczyk-Latala, HR Manager
    Telefon: +48 602 117 125
Created with Snap

Contact

DATA MODUL AG

Beate Junker
Head of Finance & Human Resources

Tel. 0049 89 56017 0

Contact